21 April 2017

J O I K!

Kindlasti olete kõik kuulnud ja ehk ka proovinud meie oma kodumaise looduskosmeetika brändi JOIK toodetest!? Juhul kui leidub veel keegi, kellele see nimi on uus, siis JOIK alustas aastal 2005 ja esimesteks toodeteks olid just küünlad, mida on tänaseks üle 20 erineva lõhna. Joik küünlad on valmistatud sojavahast ja kõik lõhnad on autentsed sellele, mis on küünla nimi. Rohkem infot leiad www.joik.ee!
Joik korraldab ka päris tihti oma hubases ja armsas majas iluõhtuid ning eilne õhtu oli selle poolest eriline, et külla olid oodatud ilublogijad. Mul on nii nii suur au olla üks vähestest, kes sel maagilisel üritusel osaleda sai. Õhtu oli nii harmooniline, palju positiivset energiat ja vahepalaks kostitati meid elava muusikaga, õhtu jooksul saime mitme üllatuse osaliseks ning üheks neist oli see, et eile esitlesid nad meile ja läbi Facebooki live (saab järelevaadata siit) Joik'i sõpradele oma kõige uuemaid ja kihvtimaid tooteid - spreiga ihupiimad, dušivahud ja raseerimiskreem naistele.
Õhtu jooksul tegime ka mitu mini-protseduuri läbi pärast mida olid meie kõigi käed üli pehmed ja hooldatud, selleks imetegijaks oli käte ja jalgade kooriv mask, milleta vist keegi meist sealt ei lahkunud. Lisaks õpetati meile kuidas on õige küünalt kustutada (näide pildil). Valik on nii suur ja lai, et kindlasti igaüks leiab endale miskit. 
Toodetest, mis minuga Joik vabrikupoest kaasa tulid, kirjutan millalgi hiljem lähemalt, sest uusi tooteid tahaksin veel veidi aega katsetada. 
Kuid selleks, et ka teie saaks kiirelt ja praegu veel eriti hea hinnaga soetada omale lemmikud JOIK tooted, siis on mul teile midagi. Kasuta ostu sooritades sooduskoodi ILUKEVAD ja saad -10% ostukorvi väärtusest!!! Lisaks on selle nädala lõpuni transport TASUTA :) 

No comments:

Post a Comment