13 December 2016

Kingiideed jõuludeks!

Mulle meeldib kaks korda aastas unistada ja mõelda, millest mul veel puudus on, sünnipäeva ja jõulude eel. Kuigi iga kord ma leian end fakti ees, et tegelikult on mul kõik kõige tähtsam juba olemas, siis rõõm millestki uuest ja kasulikust on alati olemas. Teiste blogijate kingiidee postitusi vaadates, leidsin nii mõnegi huvitava toote ja mõtte, mida oma lähedastele kinkida ning loodan et ehk leiab keegi teist siit postitusest midagi kasulikku nii iseendale kui oma lähedasele. Ja kindlasti on siin mõtteid, mida ka viimase hetke otsijatele sobiks :) NB! Nimekiri toodetest ning lingid on pildi all!!!
Sel aastal on võimalik Apollo kauplustest või e-poest leida rohkel erinevaid magusaid, soojendavaid ning ka praktilisi kingitusi. Equa pudelitele (LINK) lisandusid KUMA liblikad, ECoffee kruusid, valik Signe Seebid tooteid, Especha teed, erinevaid maiustusi ja küünlaid ning palju palju muud.
Pole vist kellelegi üllatus, et olen SUUR Kuma liblikate fänn, minu kollektsioonis on hetkel 10 liblikat ning üks energiakee, võiks mõelda et nüüd juba ehk piisab, kuid iga uus kollektsioon sisaldab niivõrd ilusaid uusi liblikaid. Uues talvekollektsioonist meeldib mulle päris mitu neist, kuid kõige lemmikum on Härmatis (LINK). Selline naiselik aksessuaar võiks kuuluda iga naise garderoobi. Kogu valik nähtaval www.getkuma.com lehel :)
Mõne aastaga on minust saanud suur kohvi jooja, suureks lemmikuks on cappuccino. Vahel on lihtsalt nii kiire, et hommikukohv tuleks teele kaasa haarata. Apollost leidsin suure valiku erinevaid kruuse kohvi armastajatele. Leiad need siit (LINK)
Kõige lihtsam on naisterahvale leida kingitus ilu valdkonnast, valik on suur alates meigist ja lõpetades kehahooldustoodetega. Olles ise selles maailmas sees, näen tihti kuidas enne jõule käiakse ilutoodete otsingul, kes otsib sõbrannale jõuludeks midagi uut ja huvitavat ning kes naisele/abikaasale uut lõhna või kehatoodet. Suur trenditoode ja paljukiidetud looduslik hambavalgendaja Warpaint on samuti üks neist ilutoodetest, mis võiks rõõmu teha nii naistele kui ka meestele, kes meist siis säravat ja valget naeratust ei sooviks :D Toodet saab tellida nende kodulehelt www.warpainteesti.ee, detsembris kasuta sooduskoodi "detsembrikuu sooduspakkumine" ja saad -15%, täpsem info nende Facebooki lehel.
Ehk on see postitus abiks neile, kes pole veel mõnele omale lähedasele või sõbrale kingitust leidnud!

No comments:

Post a Comment