11 November 2016

Biozell toonivad maskid + miniloos!

Mõni aeg tagasi pakuti mulle võimalust proovida Eesti turule tulevaid juuksehooldustooteid ning toonivaid maske Biozell brändilt. Kuna tol hetkel olin just kaalumas, et mida on juustega teha - kas lisada tumedust üles poole või triibutada uuesti blondiga, siis mõtlesin, et miks mitte proovida. 

Mis on BIOZELL Professional?
Biozell on professionaalsele juuksehooldusele spetsialiseerunud bränd, mis tegutseb Soome turul juba aastast 1943. Biozell on Soome turul väga populaarne ja hinnatud ning nüüdsest on osa tootevalikust ka Eesti turule jõudnud ja kergesti kättesaadav. Nende tootevalikus on juuksehooldustooteid nii professionaalseks kasutamiseks kui ka kodukasutajale. Tootevalikuga saab tutvuda nende värskelt valminud eesti keelses e-poes: http://proshop.biozell.fi/et

Toonivad värvimaskid ja nende kasutamine?
Biozelli tootevalikust leiab 12 erinevat toonivat juuksemaski, mida võib ka omavahel segada saades sedasi endale sobiv värvitoon. Color maski sarja kuuluvad ka värvi hooldavad šampoon ja palsam. Palsamit võib kasutada ka värvimaski heledamaks muutmisel, tuleb vaid sobiv kogus palsamit lisada oma värvimaski sisse ja tulemus jääb heledam. Mina kasutasin sügisese ja pastelse lilla tooni saamiseks kahte tooni - plum ja frozen mocha ning lisasin pisut palsamit.
Biozelli toonivaid maske võib kanda nii kuivadesse kui ka rätikukuivadesse juustesse. Toimeaeg on 3-5 minutit, vastavalt soovile võib hoida ka kauem. Seejärel tuleb juuksed korralikult loputada ja mask välja pesta. 
Mina kasutasin veel lisaks oma juukseotstel Biozelli argaaniaõli, mis andis juustele mõnusa lõhna ning läike.
NB! Kasuta kindlasti maski peale kandmisel kummikindaid. Tasub arvestada, et mask ei jää väljakasvanud ja eelnevalt värvimata juustele sama hästi peale kui eelnevalt värvitud juustele.

Nüüd ka teile midagi toredat :) Kõigil neil, kellele tekkis huvi ja tahtmine proovida toonivaid maske, on võimalus osaleda loosimises. 
Selleks et osaleda:
  • viska "LIKE" blogi Facebooki lehel SIIN
  • jaga seda pilti ka oma sõpradega
  • pildi alla kommentaaridesse MILLIST TOONI SOOVID OMALE "hot copper" või "soft ice"
Võitjad valin välja 20.11 ning teen seda oma blogi Facebooki lehel!!!

No comments:

Post a Comment