9 August 2016

SheIn - kas ootus vastab reaalsusele?!

Alustan siis sellega, et see postitus on seisnud juba juuli kuust minu postituste listis ja nüüd lõpuks olen jõudnud selle avaldamiseni, aga vaatame siis koos, mida mul nädalaid tagasi öelda oli ja mida tahan lisada sellele täna.

Päris tihti on minult küsitud SheIn (endise Sheinside) tellimise kohta ning hiljuti Mai postitust (link) lugedes, mõtlesin ka panna kirja kuidas valin mina Sheinside leheküljelt rõivaid tavaliselt ning milliseid "ootus vs reaalsus" teemalist toodet olen mina saanud. 
  • Alustan siis sellest, et ma vaatan alati klientide tagasiside pilte. See annab mulle ülevaate, kuidas riideese tegelikult seljas istub. On ka palju asju, mis on alles uued seal lehel ja ühtegi kliendi poolt lisatud pilti pole veel üleval, sellisel juhul püüan lihtsalt ette kujutada kuidas ma toote välja kannan ja kas seda on võimalik ka kuidagi kombineerida millegi muuga, juhul kui ei sobi selga/jalga :)
  • suurusi valin ma tegelikult üsna kõhutunde järgi, aga suuremal määral on minu suurus XS (kui just kõige väiksem suurus pole S) ja seni on mulle kõik riided hästi sobinud. Samas kui tootel on märgitud one size, siis istub ese samuti väga hästi mu seljas ja iga kord ma mõtlen, et kuidas näiteks XL suuruse kandja peaks selle selga ajama?! :D
  • tellin tavaliselt riideid 1-2 kuud enne hooaega. Näiteks sügiseseid riideid hakkan juba augustis vaatama, kuna vahel jõuavad mõned pakid alles 4 nädalaga kohale. Viimasel ajal on pakid isegi nädalaga ära tulnud, kuid näiteks enne jõule võib tarne venida kuue nädalani.
  • Kui midagi väga väga ootan, siis mõne aja möödudes jälgin saadetise teekonda leheküljelt www.17track.net .
Nüüd siis näitan riideid, mis minul pärinevad Shein.com lehelt. Näiteks see kleit ja pluus vastavad väga hästi sellele, mis tootepiltidel näha on. Minu kasvu jaoks on see kleit ideaalse pikkusega, seega mõni pikem neiu ehk tunneks, et see on pigem pluus.
Ikka juhtub vahel, et näed tootepiltidel midagi ägedat, mida ise poest ostma ei lähekski, aga kui tasuta saadetakse, siis tahad proovida, aga alati ei lähe hästi ja väga hea näide on see komplekt (topp ja püksid) :D Need püksid ei ole halvad, kuid ka ei midagi sellist, mis paneks mind ennast hästi tundma, kuskil kapis nad mul praegu vedelevad, aga isegi kodus nendega käia ei taha. Samas topp on tunduvalt lühem kui ma arvasin ning kuna seal erilist tuge all pole, siis võib juhtuda, et mingil hetkel lihtsalt pool tissi ripub pluusi alt välja.
..või siis see (kampsun)kleit, mis on nende poolt lisatud kui talvise hooaja riideese, seetõttu eeldasin, et materjal on paksem, nagu kampsunil. Mäletan, et tellisin selle kleidi omale talveks, tahtsin seda väga jõuluõhtul kanda, aga hea oli, et enne jõule seda kätte ei saanud, sest see kleit oli täielik pettumus. Esiteks materjal oli super õhuke, suurus pisut väike mulle (minu viga muidugi) ning ka üleüldine väljanägemine ei tekitanud minus seda mõnusat jõuluõhtu tunnet. Ma eeldasin, et seda kleiti kandes tunnen end sossult :D
Järgmiseks tooted, millega olen väga rahul olnud ning mille hinnad on ka vägagi OKeid! :)

No comments:

Post a Comment