14 June 2016

She wear a dress!

Kui oma eelmises postituses rääkisin soovist omada rohkem seelikuid, siis tänane fotoseeria on tehtud kõige uuemast kleidist minu garderoobis. Jällegi on tegu SheIn.com'st saadud tootega, millega olen 100%'liselt rahul - materjal on super, lõige ja suurus sobivad väga hästi ja "ootus vs reaalsus" vastab samuti. Üks pisike miinus on selle kleidi puhul see, et tavaline rinnahoidja sinna alla ei sobi teps mitte, kuna ühes postituses, kus kandsin Nelly musta seeliku ja pluusi komplekti, sain kommentaare, et rinnahoidja paelad ei sobi üldse, siis siin ei saaks juttugi olla vaid paeladest, sellega paistab kõik :D Olengi hetkel millegi sellise otsingul, mida kleidi alla panna, kuid seni peab leppima mitte millegi kandmisega.
kleit SIIT

19 comments:

 1. Ülikena kleit ja sina ja nii super pildid! Eriti meeldib mulle alt 4.pilt. Vau!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh aitäh :) Väga väga armas oled!

   Delete
 2. Mu lemmik on eelviimane. Sul õnneks hea figuur polegi rinnahoidjat vaja(loomulikult tees kõva trenni ka)☺Sobib ehk niinimetatud kleebitavad silikoon rinnahoidja☺

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miku lemmik ka :D :D Aitäh Sulle! Mul ühed need kleebitavad täitsa olemas, aga ilmselt natuke väsinud juba, kuna need ei kleebi eriti ja kuidagi ebamugav oli nendega. Need head, kui kleit hästi ümber, siis nad püsivad paigal ka!

   Delete
 3. Tõesti väga kena! Ehk sobiks selle kleidi alla mingi tagant risti ja pitsiline rinnakas, selline mini crop top laadne rinnakas, millel neid traate ja tugevat toestust ei ole.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) Ise mõtlesin ka korra sellise peale, peab otsima minema koos kleidiga :)

   Delete
 4. Vauuu! Üliüliilusad pildid KÕIK!!

  ReplyDelete
 5. Mis fotokat nende piltide tegemisel kasutatud on? Väga ilusad värvid!! :) ja kleit ka muidugi supper hästi sobib sulle :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fotokas ikka Canon 600D, muud juttu Sa tead :D Aitäh nunnu! :)

   Delete
 6. Replies
  1. Aitäh, "alati tasemel" Alina! :))

   Delete
 7. Kusjuures suvel annab bikiine taoliste asjadega ära kasutada. Just neid, mis eest kolmnurksed - tagant nööridega ja kuklatagant seotavad. VÕi siis nt pitsist bandeau.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pean omale sellised bikiinid leidma vist jaa, nii või naa on bikiine vaja :)) Aitäh kaasa mõtlemast ;)

   Delete
 8. Niiiiiiiiiiiiiiiii ilus!!!!

  ReplyDelete
 9. H&M-is ja paljudes teistes poodides on kleepsuga rinnahoidjad, u taolised https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS70dBEcBtbfh_IAUU3K5JaRZRkrk2bWQp53_ejRVQzTdmY9EeRDQ

  Ise kandsin lõpetamisel, kuna selg oli täiesti paljas, väga mugavad ja püsisid hästi. Kleepsu osalt tuleb kile ära tõmmata ja kleebid rindadele, hiljem paned kile uuesti tagasi kleepsu osale ja saad mitmeid kordi kasutada. Eelmine aasta HMis maksid ca 10 euri.

  ReplyDelete