27 June 2016

B&G #290 - I päev!

Meie lend Tallinn-Amsterdam-Bordeaux saabus täna väikese hilinemisega 13:40 Bordeauxi. Oleme Mikuga vist mõlemad väga seda reisi oodanud, sest kes teab, võib olla ei tule meil elus sellist võimalust külastada nii kuulsat veinimõisa, kuid siiski jääb väike lootus, et kunagi siia tagasi satume :)
Lennud sujusid hästi, pagas jõudis kenasti koos meiega kohale ja asjad jäid terveks. Pagasi mahajäämine oli üks neist väikestest asjadest, mille pärast mina pabistasin. Mõisa saabudes jagati meile (oleme kaasas Prike'ga, kes omakorda on veel mõned oma kliendid kaasa võtnud) toad kätte, meie oleme toas St.Emilion, mis on hubane ühe suure voodiga tuba ja siin on VANN!! :) Nüüd olemegi enne õhtusööki tutvunud siinse ümbrusega, natuke pilte klõpsinud ja üksteisega tutvunud. Juttude järgi peaks õhtusöök olema päeva tipp hetk - viiekäiguline ja üsna pikk. Mina pole oma elus veel ühtegi viiekäigulist söögikorda pidanud ja ootan seda juba väga! 

2 comments:

 1. Ma kohe pean ütlema, et näed nii särav välja ja piltidelt on näha, et oled imelises kohas! :)

  Ma kunagi sain 6-käigulise õhtusöögi osaliseks. Portsjonid olid väga väikesed, einete vahepeal oli ka aega jutustamiseks ja kõik oli väga maitsev. Muidugi teine tera on seda kõike nautida kuskil eemal, hoopis teises keskkonnas ja uute inimestega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Awww, aitäh armas Mai :* See koht on tõesti muinasjutuline ja selle sees olla on veelgi imelisem :)

   Oo, päris põnev tundub :D Tagant järele saan nüüd öelda, et oli hoopis neli käiku ning nagu sa ka mainisid, siis kõik käigud olid suhteliselt pisikesed, aga VEIN - siin sellest puudust ei tule ja täidab kõhtu ka :P

   Delete