25 March 2016

trenn & snäkid

Eile õhtul trennist koju jalutades, tuli idee kirjutada natuke trennist. Paar postitust tagasi tuli mul ka kommentaaridesse küsimus sellel teemal. Mul on blogis mõned postitused ka, kus räägin pikemalt harjutustest ning treeningrutiinist täpsemalt, need leiab "trenn/workout" kategooria alt. 
Üldiselt talvisel perioodil armastan käia jõusaalis, seal saab katsetada erinevaid raskusi ning masinaid on ka nii palju erinevaid, et kõik pisemadki lihased saavad tööd. Vahel aga kui on olnud super kiire või pole lihtsalt võimalik jõusaalis minna, siis teen kodus oma tuubi ning hantlitega harjutusi. Kasutan SEVEN appi, kus on 12 harjutust ning 3 ringi järjest. Seal on üsna jõukohased harjutused kogu kehale. 
Kosmeetikuks õppides leidsin omale unistuste treeningkaaslase, kellega suvel nii palju kui võimalik käisime mööda Pärnu linna jooksmas ning vahepeatusena tegime kolm ringi neid samu SEVEN appi harjutusi. Koos on igati motiveerivam ning lõbusam treenida.
Kuna tavaliselt veedan jõusaalis 1,5-2 tundi, siis pärast trenni haaran tavaliselt ühe PULS Nutrition proteiinibatooni, mis aitab mul ärksana püsida, kuni päris toidu valmis saan. Veel ühed väga huvitavad ja ühed mu lemmikud on PULSi pehmed proteiiniküpsised, mis on suusulavad ning väga maitsvad :) Neid olen paaril korral peale trenni Tammistesse tee kõrvale kaasa võtnud, kõigile on nad väga maitsenud ja isegi üllatanud, et proteiiniküpsis nii hea võib olla. Isegi väike Robin on ampsu saanud :)
Mis on teie lemmiksnäkk peale rasket ja pikka treeningut? Kas eelistate treenimist partneriga või partnerita? :)

2 comments:

  1. Kust neid proteiiniküpsiseid saab? :P

    ReplyDelete
    Replies
    1. Need on hetkel müügil Stockmannis ja MyFitnessides, varsti peaks ka Rimist saama :))

      Delete