26 October 2015

Ready for Ha-ha-halloween?!

Tsauki kõigile, püüan nüüdsest hakata oma postitusi kakskeelselt tegema, eesti ja inglise keeles. Loodan, et ma kuigi palju selles ei põru :D Täna tahaksin tuua teieni mõned riietumise ideed Halloweeni pidustusteks. Ameerikas on see ilmselt sama, mis meie jaoks Mardi-või Kadripäev, aga iga aastaga on näha, et ka Halloween muutub eestlaste seas populaarsemaks. Niisiis, alustame!
Hi everyone, since now I will try to make my posts in two languages, in Estonian and in English. I hope I will not fail too much :  Today I want to show you some clothing ideas for Halloween party. In America it is quite common party, but here in Estonia we didn’t celebrate it like that, but every year I feel like it’s getting more and more popular, so let’s begin! Also I want to say that these outfits are inpired by the Fairmont Hotel in San Fransisco (LINK)!
_________________________________________________________________________
dress / tights / shoes
Mulle meeldib mängida erinevate aksessuaaridega, seega valisin välja mõned lihtsad kleidid ja pükskostüümid, mida saab eriliseks ja põnevaks muuta aksessuaaridega.

I like to play with accessorizes, so I choose some simple dresses and jumpsuits and a lot of different accessorizes. 
bag / dress / tights
jumpsuit / mask / jumpsuit / necklace
Kas ja kuidas tähistate Halloweeni? How you spend your Halloween party?

6 comments:

 1. Need sukad (mõlemad paarid) on küll sellised, mida mul niisamagi oleks kappi vaja! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures nende ülemiste puhul mõtlesin sama, et jube kihvt oleks mingi lihtsa kleidiga neid kanda, isegi peale Halloweeni :)

   Delete
 2. Sinu inglise keel on küll jube.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on kahju, et see Sind häirib :)

   Delete
 3. Anonüümne - kus viga näed laita, seal tule ja aita!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle :D Sellistele kommenteerijatele ei teagi kohe mida öelda, kas vabandada nende ees või võtta hinge või ma ei teagi mida.

   Delete