13 July 2015

VIDEO: Mikk teeb suvist õhtumeiki!

Üle pika aja tegin video, seekord sain Miku ka nõusse ja kuna meil oli eile üli igav ning ilm ka ei soosinud välja minemist, siis tegime väikese veiniõhtu (olin juba unustanud, kuidas alkohol maitseb, hihii) ja filmisime *väga asjaliku meigivideo. 
Loodan, et teile meeldib selline vaheldus ning kindlasti ootan tagasisidet, kas tulevikus tasub veel teda moosida endaga videot tegema :)
Ära unusta HDd!

*Enam paremini ei saakski meikida :D

8 comments:

 1. Ok, muidu kõik tore ja äge, aga ausalt, keegi ei viitsi seda pea 13(!!!!) minutit vaadata. Oleks mingi 2-minutiline hästi kokku lõigatud klipp olnud, oleks parem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võtan teinekord teadmiseks, aga väita, et keegi ei viitsi vaadata on ka vale, keegi ikka on, kes viitsib :) Tore, et oma arvamust avaldasid, aga ära üldista oma arvamuse põhjal kõiki!

   Delete
 2. Natuke pikk oli ta tõesti, ma ka panin kiirenduse peale, aga muidu lainerijoon on küll üle prahi! Super! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Videos pole midagi, mida ma oleks tahtnud veel välja jätta, seega ka mingist 2-minutilisest videost ei saa juttu olla ja eks see olegi igaühe vaba valik, kas viitsib või ei viitsi seda lõpuni vaadata :)
   Aitäh :)

   Delete
 3. Mina vaatasin huviga lõpuni ja väga äge oli! Kahju lausa, et mu enda mees ei taha kunagi midagi sellist teha :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii tore :) Aitäh!
   Ma ikka pidin mitu nädalat korrutama, et pliis leia aega ja tahtmist minuga üks video teha, siis ükshetk lihtsalt vedas.

   Delete
 4. Olen Mikuga nõus. Paras tont tuli välja küll jah :D Samas kiidan, kui normaalse ja ühtlase jume ta sai (clap-clap), aga kõik muu... jah, päris kole :DD Oli lõbus! Tahan ka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahaaa :D:D tänks Mirell! Nii armas ikka, et Mikku toetad :)

   Delete