8 May 2015

VIDEO: that type of person!

Kuna sain nomineeritud sellise tag video all nagu "that type of person", siis mõtlesin, et miks ka mitte ja tegin ära. Mõned üksikud küsimused noppisin välja, kuna neil Eesti mõistes polnud mingit tähtsust või mul lihtsalt polnud midagi vastata :)
Loodan, et kedagi Miku hiirega klõpsimine ei häiri ja kui kellelgi on ideid või soove tulevaste videode asjus, siis ootan huviga ettepanekuid! Kindlasti vaata videot 720p!

6 comments:

 1. Väga lahe ja huvitav video :) Mind ainult veidi häiris see, et küsimused olid kirjutatud ja need olid ekraanil üsna palju pikemat aega, kui sul üldse küsimusele vastamiseks kulus. Et küsimus oli ekraanil nii pikalt, siis tuli lühike vastus ja siis juba uus küsimus :D Ma oleks ehk lugenud küsimused ette, oleks olnud parem jälgida. Aga muidu teed toredaid videosid, nii et jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kaisa :)
   Kusjuures ma kaalusin täiega mitu korda, et kas panna nad nii või naa, aga seekord jah jäi nii. Võtan Su kommentaari kindlasti järgmine kord arvesse! :)

   Delete
 2. Need valesti läinud osad olid nii naljakad :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Poleks Mikku seal kõrval "häirimas" olnud, siis ilmselt poleks neid tulnudki :D :D

   Delete
 3. Nii armas, et ära tegid! Ja see "palun ära vahi" oli priceless :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Igakell veel, aitäh, et nomineerisid :)) Hah, nats tundus vinguv, aga kui heaga aru ei saada, siis pole midagi parata :D

   Delete