1 May 2015

Loosimine: Moxie, Purederm & Charlie's!LÕPPENUD

Mu peas tiirles juba ammu mõte teha kevadel üks "magus" loosimine ja kuna veedan hetkel palju aega Tallinnas, siis tundus just nüüd õige aeg olevat, et loosimine käima lükata. Mõnest tootest olen siin juba korra vähemalt rääkinud, aga ühed tooted on päris päris uued - Moxie hügieenitarbed!
Jaa, päris naljakas mis?! Aga kes neid korra juba näinud on, see vist enam tavalises pakendis tampoone ostma ei kipu. Minu puhul see vähemalt toimib nii :D Tean, et mõne meelest võib tunduda imelik, et ma just selliseid tooteid välja loosin, aga mina olen arvamusel, et see pole küll teema, mida häbeneda.                                                    
Kõigist toodetest räägin lähemalt juba homme, kel huvi, siis hoidke silm peal, kuid osaleda tasub sellegipoolest!

Loosi läheb:
  • Purederm kooriv ja niisutav jalamask
  • Moxie tampoonid (regular ja super)
  • 8 purki Charlie's jooke
Loosis osalemiseks:
  • Ole blogi Facebooki lehe jälgija - siin
  • Kirjuta kommentaaridesse oma nimi ja e-mail
  • Jaga postitust Facebookis, kui soovid lisahäält saada.
Võitja kuulutan välja 18.mail oma blogi FBi lehel!!!

Head loosiõnne :)

40 comments:

  1. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Need Moxie pakendid on nii armsad, kahjuks pole neid Viljandis veel kuskil näinud :)

    ReplyDelete
  2. Greta
    gretaroosileht@hotmail.com
    FB's ka jagatud :)

    ReplyDelete
  3. Veronica Trotski
    veronica.trotski.001@mail.ee
    Fbs ka jagatud :)

    ReplyDelete
  4. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    Ilusat kevadet! :)

    ReplyDelete
  5. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  6. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Carina
    carka.zukova@mail.ee

    ReplyDelete
  8. Gerli Naaris
    gerlinaaris@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Laura M, laurakene9@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Keili, keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  13. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Merli M
    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Brita Siimon
    brita.siimon@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kadi Simuvard
    kadisimuvard@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Hilse-Hell Jõesaar
    hellutsauu@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Laura Maasalu
    lauramaasalu1@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Maria Emma Rist
    m.emma.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Sandra Kaldasaun
    sandra.kaldasaun@hotmail.com
    jagasin fb's ka :)

    ReplyDelete
  24. Eliise
    eliisekruusmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Aiki Niinemets
    aiki.niinemets@gmail.com :)

    ReplyDelete
  26. Ragne
    ragne20@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Liis Rohi
    liisrohi@hotmail.com
    :)

    ReplyDelete
  28. m3rilin@hotmail.com
    Merilin

    ReplyDelete
  29. Veronica Trotski
    veronica.trotski.001@mail.ee
    Fbs ka jagatud :)

    ReplyDelete
  30. Michelle
    michelle.suur@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Liana Sepamäe
    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Liana Sepamäe
    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Mariann
    mammu2108@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee :)

    ReplyDelete
  35. Marjaliisa
    marjaliisamaripuu@gmail.com

    ReplyDelete
  36. annamaria.trotski.001@mail.ee
    Anna-Maria Trotski
    Fb-s ka jagatud :)

    ReplyDelete
  37. Leana S.
    leanake@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Mari-Liis
    Mariliisluik@gmail.com

    ReplyDelete