26 January 2015

Sõbrapäeva loosimine!!! LÕPPENUD

Hei, 
kuna sõbrapäev on juba väga väga varsti ja mul on kogunenud natukene tooteid, mida sooviksin ära kinkida, siis mõtlesin, et oleks tore korraldada loosimine, lootsin, et tänaseks saabub ka pakk Beautybayst, kust ootasin ka kaht toodet, mida loosimisse panna, aga need jätan siis ilmselt mõneks teiseks korraks. 
Aga miks just need tooted? Esiteks, kuna Baby Lips oli (ja ilmselt on tänaseni) kuum teema, siis mõtlesin, et ühe oma lemmiku neist kuuest võiks ära kinkida küll. Teiseks oliiviõli komplektist kasutan ise maski ja olen sellega väga rahul, tahaksin, et üks mu blogi jälgija saaks ka näoõli ära proovida, usun, et see on kindlasti hea toode :)

Loosimises on need tooted:
  • Avon Planet Spa Oliiviõli komplekt (mask ja näoõli)
  • Maybelline Baby Lips (Peach Kiss)
  • Avon Skin So Soft niisutav kehaemulsioon
Loosimises osalemiseks:
Loosimine kestab 26.01-10.02!!! Võitja teen avalikuks kell 12 päeval FBi lehel.

Head loosiõnne! :)

24 comments:

  1. Eliise, eliisekruusmaa@gmail.com :)

    ReplyDelete
  2. Liis / liislatting@gmail.com

    Jälgin blogi blogloviniga :)

    ReplyDelete
  3. Gerli Naaris, Getuplix@gmail.com
    Lisaks jälgin blogi ka bloggeris ja bloglovinis!

    ReplyDelete
  4. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee
    Olen blogi jälgija. :)

    ReplyDelete
  5. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com
    Olen ka jälgija :)

    ReplyDelete
  6. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Erlyn Mugu
    erlyn.mugu@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Merli M.
    merlimaevalja@gmail.com
    Jälgin blogi ehk join this site ja samuti viskasin laigi Su blogi Facebooki lehele!
    Kõike ilusat,
    :)

    ReplyDelete
  11. Õie Pärn,
    parnake.oie@gmail.com

    Vahva blogi! ;)

    ReplyDelete
  12. Greta
    gretaroosileht@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Katrin
    katrinorumaa@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Violetta Dmitrieva :) greenikas@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Michelle Suur
    michelle.suur@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Katre Kull

    katrekull1@gmail.com

    Jälgin ka Google'i kaudu.

    ReplyDelete
  17. Aire Vuchmann
    aire748@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Katariina vaabel kvaabel@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Getlin Rohtla
    getlin.rohtla@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  20. Maria
    maria.prii@mail.ee

    ReplyDelete