30 December 2014

GRWM: aastavahetus!!!

Ilusat vana-aasta lõppu teile armsad!
Kuna mul oli vaja iseenda jaoks katsetada ühte võimalikku meigi varianti ja teibiga laineri tegemist, siis mõtlesin kohe ka video teha. Loodan, et teile meeldib ja andke kommentaaridesse või videole "like" pannes teada, kas sooviksite ka edaspidi selliseid videosi? :)


2 comments:

  1. Kuidas Sina lainerijoone tegemise ära õppisid? Või tuli kohe alguses normaalselt välja? Ma ostsin ka omale laineri (sellise vildikalaadse otsaga), aga alati kui peale kannan, läheb ta ripsmepiirist väga kaugele ja jääb nagu eraldiseisev joon keset silmalaugu, mis lisaks on ka ebaühtlase paksuse ja kõvera kujuga. Ehk oskad nippe jagada :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Alguses ei tulnud üldse välja, aga see ongi vist selline asi, mida tuleb harjutada, harjutada ja veel kord harjutada! Mul hakkas see paremini välja tulema, siis kui enne harjutasin musta puudri ja kulmupintsliga. Kandsin puudrit pintslile ja liikusin vaikselt välisnurgast sisenurga poole. Mul läheb vedellaineriga tegemisel suhteliselt kaua aega, aga kindlasti teeb harjutamine meistriks :))

      Delete